المنتور میتواند جایگزین 17 افزونه وردپرس باشد

افزونه صفحه ساز المتور

افزونه ها بهترین ابزار برای پیشبرد اهداف مدیریت فنی وب سایت هستند اما هرچه تعداد افزونه کم یا زیاد باشد چه تاثیری بر عملکرد وب سایت دارد؟

بیایید از چالش حال حاضر در دنیا که همان کرونا ویروس یا کووید19 (COVID-19) یاد کنیم که انسان ها هر روز به دنبال بهبود سیستم ایمنی بدن خود برای مبارزه با ویروس کرونا یا پیشگیری از مبتلا شدن به آن هستند.

یک مدیر وب سایت هم اگر همیشه به دنبال بهبود عملکرد سیستم وب سایت خود نباشد، باید فاتحه وب سایت خود را خوانده و این کار را بگذارد کنار.

خب، اینکه ویروس کرونا چیست و در مقابلش چه باید کرد را همه از بر بلدیم و خبرهای بد تاثیر این بیماری بر تجارت ( جهانی و محلی) را هم شنیده ایم. اینکه همه مشاغل بزرگ و کوچک سعی در صرفه جویی و کاهش هزینه های خود دارند بدون تاثیر در کیفیت.

امروز ، این امر به ویژه در مورد آنچه که در چند ماه آینده به مناسب ترین شکل درآمد کسب و کار تبدیل می شود ، صادق است. یعنی فروشگاه های آنلاین و وب سایتهای تجاری.

در حالی که یک جریان نقدی کندتر ، کاهش بودجه را ضروری می کند ، بودجه های کوچکتر مترادف با کیفیت پایین نیستند. به عنوان سازندگان وب ، ما می توانیم  برعکس ، تجارت (آنلاین) خود را در نتیجه کاهش بودجه بهبود ببخشیم.

با داشتن تعداد زیادی از مردم که به خانه های خود گره خورده اند و بیش از حد معمول در حال مرور و خرید آنلاین هستند ، بسیاری از وب سایت ها مخصوصا فروشگاه های انلاین و وب سایت ها تجاری در واقع باید قوی تر از گذشته باشند.

گوگل به سازندگان و طراحان وب هشدار می دهد که 40% بازدیدکنندگان وبسایت شما اگر ظرف 3 ثانیه وب سایت برایشان بارگذاری نشود، وب سایت شما را ترک می کنند.

خب ، این معمای ساده ، خود ، راه حلی ساده دارد!

پلاگین های کمتر = عملکرد بهتر سایت

طراحان وب همگی عقیده دارند که نصب بیش از حد افزونه ها باعث کندی وب سایت می شود. در مخزن وردپرس بیش از 37400 افزونه لیست شده است اما بهتر است بدانیم که حد مجاز برای داشتن عملکر خوب در سایت وردپرسی تعداد 20 افزونه است. اما در یک سایت وردپرسی که نیاز به نصب افزونه های متعدد برای انجام عملکرد های متعدد ( نمایش پست های مشابه، کاروسل محصول، نمایش پرفروشترین محصولات و…) داریم چه باید کرد؟

نصب المنتور
المنتور صفحه ساز حرفه ای وردپرس است با بیش از 4,000,000 میلیون کاربر در جهان

17 افزونه شناسایی کرده ایم که المنتور به تنهایی می تواند جایگزین همه آن ها باشد:

حالت تعمیر و نگهداری / به زودی
پاپ آپ
افکت های حرکت در صفحه
فرم ها
کاروسل
شمارشگر معکوس
خدمات بازاریابی ایمیل
گالری عکس
جداول قیمت گذاری
نظر مشتریان
نقشه های گوگل
ایکون های شبکه های اجتماعی
هدر و پاورقی
Facebook Embed
زبانه ها
آکاردئون
اسلایدها

ساخت انواع پاپ آپ

طراحی پاپ آپ با افزونه المنتور روند بسیار ساده ای را طی میکند و در عین حال نتیجه و خروجی بسیار حرفه ای و کارآمدی را برای شما خواهد داشت. به نحوی که طراحان علاوه بر استفاده از قالب های آماده که در بخش کتابخانه در اختیار دارند و از پاپ های آماده برای اهداف مختلف استفاده کنند، میتوانند بدون محدودیتی از ابزار ها و امکانات المنتور استفاده کرده و هر نوع پاپ آپی که مدنظر دارند را ایجاد کنند.

خدمات بازاریابی ایمیل

اگر شما یک فرم را در المنتور طراحی می کنید ، مطمئناً می خواهید سرویس بازاریابی ایمیل و یا CRM  خود را مستقیماً با ارسال فرم خود ادغام کنید.

 

میل چیمپ و المنتور

به جای نصب یک افزونه جداگانه ، اما ویژگی فرم های المنتور به شما امکان می دهد هر یک از چندین سرویس بازاریابی ایمیل ، مانند Mailchimp همیشه محبوب را در وردپرس ادغام کنید.

حذف افزونه های غیر ضروری نه تنها دامنه فنی و عملکردی سایت شما را بهبود می بخشد. بلکه با انجام این کار فرصت اضافه شده به شما می دهد تا از پتانسیلهای موجود در هر ویجت المنتور نهایت استفاده را ببرید و هر جزئیات طراحی را به بهترین وجه مورد نظر خود تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.