افزایش اعتبار با داشتن وب سایت
رونق به کسب و کار با داشتن وب سایت
یک ویترین آنلاین از خدمات خود داشته باشید
در هر لحظه از زمان در دسترس مشتریان باشید
نمایشگاهی رایگان برای معرفی محصولات و خدمات

خب، به وب سایت نیاز دارید؟!

طراحی سایت
طبق تحقیقاتی که انجام شده ، ۴۷ درصد از مردم انتظار دارند که یک صفحه وب سایت در کمتر از ۲ ثانیه بارگذاری شود اما اگر بارگذاری صفحات سایت بیش از ۳ ثانیه طول بکشد، ۴۰ درصد از بازدیدکنندگان، وب سایت شما را ترک کنند.
طراحی دیداری صفحات وب سایت، نشان از توجه صاحب وب سایت به کل مجموعه دارد و چنانچه طراحی دیداری صفحات مورد توجه مردم قرار نگیرد، باعث ترک صفحه و در نتیجه فروش کمتر خواهد شد.

معرفی یک سری از خدمات

بهینه و پر سرعت

کند باز شدن وب سایت باعث ترک صفحه توسط بازدیدکننده می شود.

امکانات نامحدود

بدون محدودیت در قرار دادن امکانات مورد نیاز و همه چیز نامحدود!

منطبق بر نیاز

طراحی صفحات و امکانات کاملا منطبق بر نیاز

صرفه جویی در هزینه ها

بدون اعمال هزینه های پنهان در ارائه خدمات

طراحی وب سایت شخصی

آنچه که برای موفقیت برند شخصی شما مورد نیاز است برای شما فراهم می شود. تا به راحتی و به ساده ترین شکل بتوانید ایده ها ، افکار و علم و دانش خود را به اشتراک بگذارید.
مناسب برای اشخاص ، پزشکان ، هنرمندان ، سیاست مداران ، نویسندگان ، ورزشکاران و…

شامل صفحات پیش فرض :
خانه (صفحه اصلی)
درباره من – شامل: رزومه، معرفی و مهارت‎ها
آثار – شامل: گالری، نمونه کارها، پروژه‎ها
تماس با من – شامل: فرم تماس و شبکه های اجتماعی
بلاگ – معمولا شامل: یک عکس، متن و کامنت

طراحی وب سایت خبری

همه امکانات مورد نیاز  برای داشتن یک وب سایت خبری با هر هدفی مانند: دادن اطلاعات و آگاهی روز به مردم ، افزایش اعتبار ، جذب مخاطب ، تبلیغات و…  فراهم خواهد شد. و البته مهمترین موضوع در جلب اعتماد و داشتن کاربر وفادار ، انجام طراحی مناسب ، سئو حرفه ای، روانشناسی صحیح رنگ ها و تجربه کاربری است که موجب افزایش ترافیک خواهد شد.

طراحی وب سایت شرکتی

در دنیای تجارت ، اکثر شرکت ها دارای وب سایت بوده و فعالیت های زیادی  در این زمینه دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. برخی از شرکت ها خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. علاوه بر آن ، مراحل معرفی تا فروش محصول را توسط وب سایت خود انجام می دهند. بنابراین به تیم فروش احتیاج نخواهند داشت. طراحی وب سایت شرکتی اگر به گونه ای باشد که ارتباط درست بین مشتریان بالقوه و کسب و کار خود تعامل ایجاد نماید، موجب موفقیت شرکت و فروش بیشتر محصولات و خدمات آن خواهد شد.

طراحی وب سایت فروشگاهی

شعبه جدید فروشگاه خود را آنلاین افتتاح کنید!

اولین و بهترین اقدام برای گسترش کسب و کار ، ساخت وب سایت فروشگاهی آنلاین می باشد که توجه به ویژگی مهمی همچون طراحی دیداری و کاربرپسند میتوان نتیجه بسزایی در میزان فروش محصولات داشته باشد و همچنین اینکه نمیتوان از تاثیر جادویی سئو حرفه ای در میزان آشنایی مراجعه کنندگان چشم پوشی کرد و نتایج بهتری از میزان فروش را از این روش تجربه نکرد.
تمامی هرآنچه که مورد نیاز است در گرافیست ارائه می شود.

و در آخر…

اگر پزشک هستید ، سال زیبایی دارید و یا صاحب هر کسب و کاری که باشید میتوانید وب سایت خود را از گرافیست بخواهید